-q.M.p aLgos # Clan Forum Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-q.M.p aLgos # Clan Forum Sitesi

cs36.kingofcs.com

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Hamachi Sorunları !

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Hamachi Sorunları ! Empty
MesajKonu: Hamachi Sorunları !   Hamachi Sorunları ! Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 9:36 pm

HAMACHİ SORUNLARI

Sunucu Etkili Bağlantılı Olduğunuzu Rapor Etti ve Bu Yüzden Şuan Bağlantı İsteğiniz Kabul Edilemiyor. vs...

Çözüm: Tekrar Tekrar Hamachi Başlatmak ve Açılasıya Kadar Beklemek...Düzelicektir

Normalde Geçici Bir Sorun Ama Sabredemiyorsanız. Aşağıdaki İşlemleri Yapınız..

Not: Bu işlemde Bağlı Olduğunuz Ağlardan Silinirsiniz.

C:Documents and SettingsPcnizin AdıApplication DataHamachi

Not: application data gizli klasördür,bu klasörü göremeyen arkadaşlar windows penceresinde /araçlar/klasör seçenekleri/görünüm menüsünden; gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğini işaretlemelidirler.

Hamachi dosyasını kesin ve geçici olarak masaüstüne koyun. Hamachiyi tekrar başlatın.

Düzelmediyse kesip masaüstümüze aldığımız hamachi(Eski Ağların Bulunduğu) dosyamızı tekrar aynı yerine yapıştıralım.
-------------------------------------------------------------------------
HAMACHİ GEÇ BAĞLANMA
SORUNU !

Hamachiye cok gec baglanıyor diyorsanız hata veriyorsa ve yuotube gibi sitelerede girmek istiyorsanız ben denedim oldu sizlerlede paylasmak istedim deneyenler sonucu yazarsa ihtiyacı olanlara yol göstermiş olursunuz.

http://www.dnsserverlist.org/

Bu siteye girince sizin ip numaranıza göre size en iyi ve hızlı dns ayarını bir kutu içinde 3 tane dns sunuyor siz ilk 2 dns yi hem hamachi hemde adsl durumundan
internet iletişim kuralları özelliklerinden
aşagıdaki dns kullan yerine o farklı 2 dns girerek deneyebilirsiniz
daha alttaki dns lerdende 2 tane secerek deneyebilirsiniz.

Hamachi Sorunları ! Pic2wlc
http://qmpclan.yetkinforum.com

Hamachi Sorunları !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» NEED FOR SPEED UNDERGROUND 2 HAMACHİ !